Uzavření školy, školní družiny a školní jídelny

Na základě rozhodnutí Bezpečnosti rady státu ze dne 10. 3. 2020 je od středy 11. 3. 2020 do odvolání zrušena výuka na středních a základních školách.

O aktuálních informacích vás budeme informovat na našich webových stránkách.

Sledujte prosím rovněž Bakaláře a e-mailovou poštu od třídních učitelů a dalších vyučujících.

Žáci nemají prázdniny, volno je určeno k samostudiu a k plnění zadávaných úkolů domácí přípravy. Pedagogové budou sdílet žákům úkoly přes e-mail a Bakaláře.

Pokud Bakaláři nepůjdou otevřít v mobilní aplikaci ani po správném zadání přístupového jména a hesla, bude nutné využít počítačovou verzi. Pozor, je k dispozici aktualizovaná verze mobilní aplikace Bakaláři.

Pokud nepůjdou Bakaláři otevřít v počítačové verzi, zkontrolujte přístupové jméno a heslo, případně je zkuste otevřít v jiném prohlížeči (Windows Explorer, Chrome, Mozzila apod.). V případě, že elektronická komunikace nebude funkční, bude možné si pracovní listy pro žáky vyzvednout v papírové podobě na  vrátnici školy v pracovních dnech od 7:00 – 9:00. hod. Ve stejné době si lze na vrátnici vyzvednout rovněž formulář žádosti o ošetřovné.

Úkoly domácí přípravy jsou povinné a po obnovení klasické školní výuky budou předmětem ověřování znalostí.

 

Milan Chalupa, ředitel školy

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví - uzavření škol od 11. 3. 2020